Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the hb-redsys-admin domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/chaletal01/domains/chaletalmblick.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121
Der kleine Hirsch – Chalet Almblick

Der kleine Hirsch

Maximaal aantal personen:

Slaapkamers:
Vakantieappartement met balkon, geschikt voor 4 personen (+ 1 extra kind) op de eerste verdieping met 40m2 woonoppervlakte, comfortabel en smaakvol ingericht.
 

Prijs en beschikbaarheid Der kleine Hirsch

Check-in:

Check-out

[string_chosen_admin_search_type]

Number of accommodation:

Volwassenen:

Kinderen:

 

 

Zoeken

×
Accommodation 1

Vul je gegevens in

Loading summary

 

U betaalt 40% binnen 7 dagen en het restbedrag uiterst 30 dagen voor de aankomst. De totaalprijs is  

Er is geen actieve betalingsgateway. Activeer ten minste één gateway in de HBook instellingen (Hbook > Betaling)

Verwerken

Controleer je reservering en klik op "Boek nu".

 

 

plattegrond kleine Hirsch_NL

Het comfortabele vakantie appartement “Der kleine Hirsch” bevindt zich op de eerste etage.
Op 40m2 biedt dit appartement een aangenaam verblijf voor zowel uw zomer- als uw wintervakantie. 


Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen (+1 extra kind), is smaakvol ingericht. 

De gezellige woonkamer is voorzien van een heerlijke zitbank, welke omgebouwd kan worden tot een comfortabel tweepersoonsbed met kwaliteitsmatras, eethoek en een goed uitgeruste keuken.

De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed en een slaapbank geschikt voor een kind.

Een ruime, moderne badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.


Bovendien voorzien van een balkon met terrasmeubilair, waarvan u kunt genieten van het prachtige uitzicht op het dorp Ladis met Burcht Laudeck en het omliggend berglandschap.

Flatscreen TV en gratis draadloos internet.

INDELING EN UITRUSTING:

Gezellige woonkamer met een zitbank, welke omgebouwd kan worden tot een comfortabel tweepersoonsbed met kwaliteitsmatras, eethoek, TV en WiFi.

De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat, afwasmachine, koelkast, kleine vriezer, koffiemachine, waterkoker en servies.


SLAAPKAMER:

  • een tweepersoons bed,
  • bedbank geschikt voor een kind,
  • kinderledikant naar wens.

MODERNE BADKAMER:

  • grote moderne badkamer met ruime inloopdouche, dubbele wastafel en toilet.

BALKON:

Voorzien van een tafel en terrasstoelen.

 

DE HUURPRIJS INCLUSIEF:

  • centrale verwarming en stroom,
  • het gebruik van beddengoed, badhanddoeken en keukenset,
  • WiFi.

SPEELPLAATS:

Zowel buiten als binnen, met o.a. binnen een tafeltennistafel en knutselhoek.


WINTERSEIZOEN:

Gratis gebruik van het verwarmde ski-depot bij Sport Loisl onderaan de skilift in Ladis.


ZOMERSEIZOEN/Super-Sommer-Card:

Al onze gasten ontvangen in de zomermaanden de Super-Sommer-Card, hiermee kunt u o.a.gebruikmaken van de kabelbanen en de wandelbus tussen de dorpen Serfaus-Fiss-Ladis.

Bezet

WhatsApp
Facebook
Email
Print
nl_NLNederlands